Kontakt

Pisanie sprawia mi nie lada przyjemność, jednak wiem, że to co spływa z moich myśli na klawiaturę nie jest doskonałe. Dlatego będę wdzięczna za wszystkie komentarze dotyczące, nie tylko przeczytanych przeze mnie książek, ale również samego stylu pisania. Nie wahajcie się zwrócić mi uwagi na moje błędy.

Oczywiście stworzone przeze mnie recenzje, a właściwie bardziej opinie są całkowicie subiektywne. Jeśli macie inne spojrzenie na daną powieść chętnie je poznam.

Aby ułatwić nasz kontakt podaję adres mailowy: ogrodwkieszeni@gmail.com


* * *

Chętnie podejmę współpracę recenzencką z portalami, wydawnictwami, księgarniami oraz samymi autorami. Do każdej książki podchodzę z jednakowym zaangażowaniem i staram się, żeby każda z moich recenzji była rzetelna oraz zgodna z moimi uczuciami. Nie gwarantuję pozytywnych opinii, gdyż nie chcę zawieść zaufania, jakim obdarzyli mnie moi czytelnicy.  W swoich opiniach jestem szczera i staram się je dokładnie motywować.

Swoje recenzje publikuję przede wszystkim na blogu, jednak większość z nich można znaleźć również w następujących serwisach::
Lubimy Czytać
nakanapie
Biblionetka

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu poprzez adres mailowy: ogrodwkieszeni@gmail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszelkie komentarza zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane. Nie omieszkam wyrzucić również spamu, który nic nie wnosi do komentowanej notki, poza podaniem linku zwrotnego.