czwartek, 24 stycznia 2013

Blog roku - głosowanie

Jak zapewne zauważyliście postanowiłam zgłosić Ogród w kieszeni do konkursu na Bloga Roku. Chyba jakiś czart mnie podpuścił, ale skoro powiedziało się A, to warto powiedzieć też B.

Dzisiaj zakończony został pierwszy etap konkursu i rozpoczyna się kolejny, który dziesiątkę najpopularniejszych blogów poprowadzi przed kapitułę konkursową. Żeby nie było jednak za prosto - ta część polega na głosowaniu sms. Każdy może oddać jeden głos na wybrane blogi. Kolejne, z tego samego numeru, na ten sam blog, nie będą już brane pod uwagę. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak to wyjdzie. Nie chcę Was prosić o wydawanie pieniędzy na smsa. Dlatego postanowiłam zamieścić notkę informacyjną i zobaczyć po prostu, co się wydarzy. Nie czujcie się do niczego zobowiązani :)


---
Jednak, gdyby znaleźli się chętni podaję dane do głosowania:

Żeby zagłosować na Ogród w kieszeni trzeba wysłać smsa o treści: E00136 na numer: 7122
Koszt takiej wiadomości to 1,23 z vat.
Dochód z głosowania zostanie przeznaczony na obozy rehabilitacyjno - integracyjne dla dzieci z ubogich rodzin oraz dzieci niepełnosprawnych. 

UWAGA! W NUMERZE BLOGA ZNAK 0, TO CYFRA ZERO. Nie można również wstawiać spacji

10 komentarzy:

Wszelkie komentarza zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane. Nie omieszkam wyrzucić również spamu, który nic nie wnosi do komentowanej notki, poza podaniem linku zwrotnego.